fbpx

СКВОШ

Фитнес — клуб  «GYMMAXX-2» — спортивный клуб нового формата специализирующий на игровых видов спорта, таких как: сквош, настольный-теннис, а также игровой «GYMMAXX ARENA» футзала, баскетбола, волейбола.

Сквош 

Три професійні сквош-корти фітнес клубу GYMMAXX-2 розташовані на нульовому поверсі. Площа кортів становить 180 кв. м.

Всі сквош-корти відповідають найвищим вимогам. При будівництві були дотримані світові стандарти розмірів сквош-кортів, освітлення, амортизація підлоги, а також створені умови для правильного відскоку м’яча від стін. На сквош кортах встановлена постійна температура кондиціонування, а також забезпечено постійний повітряобмін, що створює максимально комфортні умови для гри в сквош.

Сквош — ігровий вид спорту з м’ячем і ракеткою в закритому приміщенні. Гра одиночна — два гравці, або парна — чотири, ведеться спеціальними ракетками на оточеному з чотирьох сторін стінами корті.

Сквош – это очень динамичная и интересная игра в которой одновременно задействованы как все группы мышц так и извилины. Сквош тренирует выносливость, силу, ловкость, при этом развивает концентрацию и быстрое воплощение мышления и действия, воспитывает силу воли и стремление к победе.

Переваги гри: 

  • Підходить абсолютно всім людям. Грати можуть як чоловіки, так і жінки, як молоді, так і літні.
  • Має виражену позитивну дію на здоров’я. Покращує функціонування серцево-судинної та дихальної систем, зміцнює абсолютно всі м’язи.
  • Забезпечує високоінтенсивні навантаження на організм. Час гри в сквош замінює триразове відвідування тренажерного залу, гравець витрачає від 700 до 1000 кілокалорій.
  • Ідеальний варіант для налагодження контакту. Серед гравців в сквош найбільший відсоток освічених людей, випускників найпрестижніших університетів світу, топ менеджерів і бізнесменів.
  • Забезпечує заряд бадьорості на весь день. Під час гри ви активно проводите час в компанії однодумців отримуючи масу позитивних емоцій і курйозних ситуацій.

На сквош кортах GYMMAXX-2 проводяться тренування як для новачків, так і досвідчених гравців.

Тренування для дорослих:

PERSONAL (індивідуальне тренування)

  • опытный тренер научит правильной технике и станет отличным игровым партнером.

SPLIT (персональне тренування для двох)

  • познайомить з енергетикою сквошу, яка дозволить відчути, що таке високі швидкості і високий інтелект.

TEAM (групове тренування)

  • энергичный курс из 4 человек, который повысит уровень игры, научит побеждать и просто интересно проводить время.

 

Тренировки для детей:

 

Персональні тренування 

  • індивідуальні заняття з тренером.

Детские секции сквоша 

  • занятия в небольших группах, согласно возрасту учеников.

Кваліфікований тренер проводить заняття за спеціально розробленою програмою орієнтованої на розвиток таких фізичних якостей як: швидкість, гнучкість, сила, витривалість, координація.

В ході дитячих тренувань діти навчаються не тільки техніці гри в сквош але і навичкам поведінки в колективі, привчаються до дисципліни, самостійності, розвивають здатність робити моментальний аналіз ситуації і приймати рішення.

Орендувати майданчик Ви можете по телефону:

+38 067 108 19 38  — Стефан

+380 44 503 55 03  — центральная рецепция клуба

 

ЗАПИСАТЬСЯ НА ЭКСКУРСИЮ
Ознакомление с нашим фитнес-центром займет не более 1 часа. Наши специалисты расскажут вам о тренировках в наших залах, покажут бассейн и зону отдыха, ответят на все ваши вопросы.
Экскурсия по GymMaxx
г. Киев, ул. Драгомирова, 9 А,
ЖК «Новопечерские Липки»
Пн-Пт: 7:00-23:00, Сб-Вс: 9:00-23:00.
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDEyNzEuMzIyNTA3NjE3NDY0ITJkMzAuNTQ1OTgyMDg4MDA4OTchM2Q1MC40MTA0NTI5NjkxMjg0MiEybTMhMWYwITJmMCEzZjAhM20yITFpMTAyNCEyaTc2OCE0ZjEzLjEhM20zITFtMiExczB4NDBkNGNmNDJlMGIwMDAwMSUzQTB4MTc0YzMyZmQwYzk5M2NkNSEyejBLVFF1TkdDMEwzUXRkR0JMZEdHMExYUXZkR0MwWUFnSWtkWlRVMUJXRmdpITVlMCEzbTIhMXNydSEyc3VhITR2MTQ4MDMwMzE1NjE4NiIgd2lkdGg9IjQwMCIgaGVpZ2h0PSI0MDAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBzdHlsZT0iYm9yZGVyOjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Спасибо! Наши менеджеры свяжутся с Вами и обсудят время экскурсии.
ЗАПИСЬ НА ЭКСКУРСИЮ ПО GYMMAXX
Экскурсия займет не более 1 часа.
Информация никогда не будет передана третьим лицам.
ЗАПИСЬ НА ЭКСКУРСИЮ ПО GYMMAXX
Экскурсия займет не более 1 часа.